Sibirya Ekspresi

Original Adı
IMDB Puanı
Yapım Yılı
Yapım Yeri
Yönetmen
Senarist
Film Turu Macera
OyuncularEmily Mortimer Woody Harrelson Eduardo Noriega Mac McDonald Kate Mara Thomas Kretschmann Ben Kingsley Colin Stinton Etienne Chicot Saulius Bagaliunas Alfredas Butkevicius Vidmantas Jasiunevicius
Fragman
Açıklama

Evli ama mutsuz bir çift olan Roy ve Jessie, çalıştıkları kilise tarafından bir görev için Rusya'ya gönderilirler. Bütçeleri kısıtlı olduğu için Çin'den Rusya'ya trenle gitmeye karar veren çift; yine aynı sebepten ötürü kompartmanlarını başka bir çiftle paylaşmak zorunda kalır.
Oda arkadaşları Carlos ve Abbie, ilk bakışta eğlenceli bir çift gibi gözükse de; biraz dikkatle izlendiğinde, eğlenceliden ziyade gizemli bir havaları olduğu anlaşılmaktadır.
Trenin mola verdiği istasyonlardan birinde, manzarayı fotoğraflamak için trenden ayrılan Roy, vaktinde dönmeyi başaramayarak treni kaçırınca; Carlos ve Abbie'yle yalnız kalan Jessie için işler bir anda değişir.
Sakin ve biraz da eğlenceli geçmesi öngörülen tren yolculuğu; bir anda ihtiras, yalan, işkence, uyuşturucu ve cinayete gebe kalacak ve korkunç bir kovalamaca başlayacaktır.

Fragmanı izlemek için ve youtube'a girmek için lütfen bu prgramı indirip kurun

Program Linki:   http://www.antisansur.com/antisansur.exe